بازی های pcبازی های کنسولی

دانلود بازی Civilization VI Rise and Fall برای کامپیوتر + ریپک FitGirl و CorePack

همان طور که اطلاع دارید، ابتدا کرکی توسط گروه CODEX برای دانلود بازی Civilization VI Rise and Fall منتشر شد. اما این کرک گویا بر روی تعداد بسیار از سیستم ها اجرا نشده و اخطار System Error می داد. به همین دلیل، گروه RELOADED دست به کار شده و این مشکل را برطرف کرده است. نسخه ای که در وبسایت دانلودها قرار گرفته، مانند همیشه، مطمئن ترین نسخه به عنوان اولین وبسایت ایرانی می باشد. برای مشاهده ی ویژگی های این بسته الحاقی بسیار مهم و دانلود آن با لینک مستقیم رایگان، با دانلودها همراه باشید. وفاداری می‌تواند در تولید مواد اولیه توسط تمدن‌تان و همچنین کاهش قلمرو مرزهایتان تاثیرگذار باشد. کمبود وفاداری در برخی شهر‌ها باعث استقلال‌طلبی آن‌ها می‌شود. همچنین فرماندارها که با آپدیت Rise and Fall به بازی اضافه می‌شوند نیز در وفاداری شهرها تاثیرگذار هستند. فرماندارها علاوه بر افزایش وفاداری مردم،‌ امتیازهای دیگری را نیز برای شما در پی دارند.

بسته الحاقی Rise and Fall ویژگی‌های متعددی را به بازی Civilization VI اضافه می‌کند. از این قابلیت‌ها می‌توان به ادوار تاریک (Dark Ages)،‌ یک سیستم وفاداری، فرماندارها و سیستم Emergencies اشاره کرد. مدت مدیدی است که قابلیت ادوار طلایی (Golden Ages) بخشی از سری بازی Civilization بوده است. در مقابل قابلیت ادوار تاریک نیز با بسته‌ی الحاقی Rise and Fall به بازی اضافه می‌شود و اگر در پایان دوران‌تان به امتیاز موردنظر دست نیافته باشید می‌توانید به ادوار تاریک وارد شوید. در ادوار تاریک، شادی مردم‌تان کاهش می‌یابد که می‌تواند باعث شورش یا جدایی شهرها شود. با این حال،‌ بسته‌ی الحاقی Rise and Fall قوانین ادوار تاریک را نیز اضافه کرده که باعث بهبود در روند پیشرفت شما می‌شود. به همین دلیل وارد شدن به ادوار طلایی پس از ادوار تاریک بسیار آسان‌تر شده است.

Sid Meiers Civilization VI Rise and Fall PC-RELOADED

دانلود-بازی-Sid-Meiers-Civilization-VI-Rise-and-Fall

مهم‌ترین تغییر سازندگان در بازی، اضافه شدن دوران‌های طلایی و تاریک است. در بازی اصلی هشت عصر مختلف وجود دارد که با پیشرفت در درخت پژوهش می‌توان وارد عصر جدید شد. شاید مهم‌ترین دست‌آورد هر عصر را نیز بتوان بهبود راه‌های ارتباطی دانست. اما در بسته‌ی الحاقی جدید سازندگان پا را فراتر می‌گذارند و به شما اجازه می‌دهند که در ابتدای هر عصر بتوانید از میان ۴ امتیاز ویژه‌ی آن عصر یکی را انتخاب کنید. این امتیاز‌ها این امکان را فراهم می‌کنند تا از نظر نظامی، اقتصادی، علمی یا فرهنگی مزایای فوق‌العاده‌ای نصیبتان شود و به عبارت دیگر جهت پیشرفت تمدن خود را در آن عصر مشخص کنید. علاوه بر این، یک عصر می‌تواند یک دوران معمولی، دوران طلایی و یا یک دوران تاریک باشد.

از ویژگی های بارز Rise and Fall DLC می توان به ادوار تاریک (Dark Ages)،‌ یک سیستم وفاداری، فرماندارها و سیستم Emergencies اشاره کرد.

این که شما وارد یک دوران تاریک یا طلایی شوید بستگی به امتیاز‌های شما در عصر قبل دارد. شما می‌توانید این امتیاز‌ها را با دست‌آورد‌های جدید در هر عصر کسب کنید. برای مثال ساختن یک بنای ویژه، پایه‌گذاری یک دین جدید، استفاده از آهن برای اولین بار، به خدمت گرفتن یک شخصیت بزرگ و البته صدها مورد دیگر می‌توانند باعث کسب امتیاز شوند. امتیاز‌های کسب‌شده در طول بازی در یک نوار تاریخی نیز ثبت می‌شوند و به نوعی تاریخچه‌ی تمدن شما را نشان می‌دهند. اگر در پایان هر عصر امتیاز‌های شما کمتر از یک مقدار مشخص باشد وارد دوران تاریک می‌شوید و اگر بیش از حد معین امتیاز کسب کرده باشید دوران طلایی انتظارتان را می‌کشد. در غیر این صورت عصر بعدی یک دوران معمولی برای شما خواهد بود. دوران‌های طلایی و تاریک مزایا و معایب خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورند که مهم‌ترین آن میزان وفاداری شهر‌های شماست. در دوران طلایی وفاداری شهر‌ها افزایش می‌یابند اما دوران تاریک با کاهش وفاداری شهر‌ها همراه است.

وفاداری ویژگی جدیدی است که در بسته‌ی الحاقی Rise and Fall به شهر‌ها اضافه می‌شود. این ویژگی به موارد زیادی مثل دین آن شهر، راضی بودن مردم و حتی شهر‌های مجاور بستگی دارد. اگر وفاداری یک شهر از حد معینی کمتر شود ممکن است آن شهر به عنوان یک شهر آزاد اعلام استقلال کند و حتی به یک تمدن دیگر بپیوندد. خطر اعلام استقلال به خصوص در شهر‌های مرزی به چشم می‌خورد، جایی که شهرها به شدت تحت تاثیر تمدن‌های دیگر قرار می‌گیرند؛ بنابراین گیمر باید انتظار شورش و جدا شدن شهر‌های خود را در دوران تاریک داشته باشد. از طرف دیگر می‌توان گفت وارد شدن یک تمدن مجاور به دوران تاریک فرصتی استثنایی برای شماست تا بتوانید شهر‌های آن را بدون خون‌ریزی تصرف کنید. البته ورود به دوران تاریک به معنی پایان همه چیز نیست. اگر شما بتوانید سختی‌های این دوران را پشت سر بگذارید و در عصر بعد وارد یک دوران طلایی شوید بازی امتیازات استثنایی برای شما در نظر می‌گیرد.

فرماندارها

 

یکی دیگر از موارد اضافه شده به بازی در بسته‌ی الحاقی جدید فرماندار‌ها هستند. به طور کلی ۷ فرماندار در بازی وجود دارند که شما می‌توانید آن‌ها را به خدمت گرفته و ارتقا دهید. برای این کار به امتیاز‌های خاصی نیاز دارید که تعداد محدودی از آن‌ها با پیشرفت در درخت علوم مدنی بدست می‌آیند. بنابراین امکان انتخاب همه‌ی فرماندار‌ها و ارتقای آن‌ها تا بالاترین سطح وجود ندارد و گیمر باید گاهی اوقات بین استخدام یک فرماندار جدید یا ارتقای یک فرماندار موجود یکی را انتخاب کنید. هر فرماندار می‌تواند به یک شهر فرستاده شود. ویژگی مشترکی که بین فرماندار‌ها وجود دارد این است که همگی می‌توانند باعث افزایش وفاداری شهر شوند؛ بنابراین فرستادن فرماندارها به شهرهایی که با کاهش وفاداری و به طبع احتمال شورش مواجه هستند منظقی به نظر می‌رسد. اهمیت این فرماندارها به خصوص در دوران تاریک که مشکل عدم وفاداری در شهرها وجود دارد بیشتر می‌شود. علاوه بر افزایش وفاداری، هر فرماندار ویژگی منحصر به فردی مانند امکان ساخت یک بنای ویژه یا بهبود تجارت را نیز با خود به همراه می‌آورد.

مبنع توضیحات: زومجی و پردیس گیم

 

لیست بسته های الحاقی موجود در نسخه RELOADED بازی:

 • Civilization VI – Aztec Civilization Pack
 • Civilization VI – 25th Anniversary Soundtrack
 • Civilization VI – Vikings Scenario Pack
 • Civilization VI – Poland Civilization & Scenario Pack
 • Civilization VI – Australia Civilization & Scenario Pack
 • Civilization VI – Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack
 • Civilization VI – Digital Deluxe Extras
 • Civilization VI – Nubia Civilization & Scenario Pack
 • Civilization VI – Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack
 • Civilization VI – Rise and Fall

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

سیستم مورد نیاز :

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
Processor: Intel Core i3 2.5 Ghz or AMD Phenom II 2.6 Ghz or greater
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 GB & AMD 5570 or nVidia 450
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device

 

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
Processor: Fourth Generation Intel Core i5 2.5 Ghz or AMD FX8350 4.0 Ghz or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2GB & AMD 7970 or nVidia 770 or greater
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device

اطلاعات فایل :

 • حجم فایل: 7.89گیگابایت
 • تاریخ انتشار: FEB-08-2018
 • منبع: انپلاس
 • قیمت: 29.99دلار برای خریداران نسخه اصلی!
راهنمای نصب :

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

=========================

توضیحات نصب نسخه FitGirl بازی:

1) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که تیک گزینه های اضافی را بردارید. گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

2) پس از اتمام نصب، بازی به طور خودکار کرک می شود و نیازی نیست بازی را کرک کنید. بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

=========================

آموزش نصب و استفاده از کرک آنلاین REVOLT بازی:

1) ابتدا آخرین نسخه نرم افزار Steam را از اینجا دانلود و نصب کنید. پس از نصب اجرا کنید و اجازه دهید که کاملا آپدیت شود.

2) اگر اکانتی دارید، لاگین کنید و اگر ندارید، اکانتی برای خود بسازید (هشدار! به هیچ وجه اگر اکانت قانونی استیم دارید که بازی های اوریجینال بر روی آن خریداری شده است، با آن لاگین نکنید و یک اکانت دیگر برای خود بسازید).

3) محتوای کرک آنلاین REVOLT را در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین کنید.

4) بازی را توسط فایل اجرایی CivilizationVI.exe یا CivilizationVI_DX12.exe به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

5) در محیط بازی وارد بخش Multiplayer -> Internet شوید. بازی را هاست کنید و دوستان خود را برای بازی مالتی پلیر دعوت کنید. توجه داشته باشید که اگر شما بازی را به صورت عمومی هاست کنید (دسترسی عمومی)، بازی شما نیز برای تمامی پلیرهایی که تحت شبکه هستند قابل روئت می باشد!

6) از بخش کرک شده آنلاین لذت ببرید.

لینک دانلود

دانلود کرک آنلاین بازی Sid.Meiers.Civilization.VI.Steamworks.Fix.V3-REVOLT با لینک مستقیم

—————————

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا تاریخ 8فوریه 2018 + بسته الحاقی Rise and Fall می باشد.

دانلود بازی Sid.Meiers.Civilization.VI.Rise.and.Fall-RELOADED با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم دانلود پارت 2 با لینک مستقیم دانلود پارت 3 با لینک مستقیم دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

—————————

دانلود نسخه فیت گرل Sid Meier’s Civilization 6 – v1.0.0.216-FitGirl با لینک مستقیم:

شامل: دیتای اصلی بازی + 8بسته الحاقی + محتوای Bonus (به صورت دانلود انتخابی) + کرک آنلاین مالتی پلیر

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم دانلود پارت 2 با لینک مستقیم دانلود پارت 3 با لینک مستقیم دانلود فایل انتخابی نسخه فیت گرل fg-optional-soundtrack.bin با لینک مستقیم

—————————

دانلود نسخه کورپک Sid Meier’s Civilization VI: Digital Deluxe v.1.0.0.216-CorePack با لینک مستقیم:

شامل: دیتای اصلی بازی + 8بسته الحاقی + محتوای Bonus (به صورت دانلود انتخابی)

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم دانلود پارت 2 با لینک مستقیم دانلود پارت 3 با لینک مستقیم دانلود فایل انتخابی نسخه کورپک Bonus Content Pack با لینک مستقیم
برچسب ها
نمایش بیشتر

kamran motesadi

من بر این باور هستم آنچه بیش از نیمی از کارآفرینان موفق را از غیر موفق ها جدا می نماید پشتکار خالص است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن