بدون دسته بندی

تاریخ انتشار بازی GTA VI

نتیجه تصویری برای ‪gta vi‬‏

Grand Theft Auto (به‎اختصار GTA) از آن دسته بازی‎هایی است که توانسته با عرضه هر نسخه، تب و تاب خاصی در میان گیمرها بوجود بیاورد. شاید هنوز هم که هنوز است بسیاری از افراد با نسخه San Andreas خاطره‎های خوشی دارند. حالا کم کم نوبت بازی GTA VI می باشد.
GTA V از آن نسخه ‎هایی بود که در همان ابتدا نشان می‎ داد قرار است این سری را متحول کند. از وسیع ‎تر شدن محیط بازی گرفته تا طراحی جدید و با کیفیت تکسچرها و … . اما چیزی که در ابتدا نا خوشایند بود، عرضه اختصاصی بازی برای کنسول‎ های نسل هفتمی بود.

مدتی پس از عرضه جهانی کنسول‎ های ایکس ‎باکس وان و پلی‎ استیشن ۴، این بازی برای این کنسول‎ ها نیز عرضه شد و در نهایت چند ماه پیش نیز پی‎ سی ‎بازان موفق به تجربه بازی شدند. با همه مشکلاتی که بر سرِ راه بود، GTA V به یکی از موفق ‎ترین بازی‎ های تاریخ تبدیل شد و موفق شد جوایز متعددی دریافت کند.

باید دید آیا موفقیت ها تکرار میشوند؟

تغییرات بازی GTA VI

GTA VI

یکی از مهم ‎ترین ویژگی‎ های راک ‎استار، عرضه دیر به دیر سری‎ های محبوب است. با دقتِ تمام بازی را طراحی می‎کند و می ‎سازد، مشکلات آن را بر طرف می‎کند و در نهایت (در بیشتر مواقع) بازیِ بدون مشکلی را روانه بازار می‎کند.

با وجود این‎که سری GTA همیشه و همیشه از پرچمدارهای نسل خود بوده، (چه از لحاظ گرافیکی، چه گیم‎پلی و حتی داستان) اما یکی از اصلی‎ترین مشکلات این سری، نبود امکان تخریب در بازی است. قطعا عملی کردن این کار برای راک‎استار، بسیار سخت خواهد بود اما شایعاتی در این‎باره وجود دارند که قرار است در نسخه بعدی شاهد قابلیت تخریب در بازی باشیم.

GTA VI

اگر قرار باشد چنین چیزی به بازی اضافه شود، دست و بال سازندگان برای توسعه بازی، حسابی باز می‎شود؛ می‎توان انتظار داشت در نسخه بعدی، خواهیم توانست با بولدوزر به جان ساختمان‎ها بیافتیم یا با بالگرد، ساختمان‎ها را تخریب کنیم!

اگر به تاریخ این سری نگاهی بیاندازیم، می‎بینیم که هر نسخه‎ای از GTA یک ویژگیِ جدید را به این سری اضافه کرده‎اند؛ برای مثال GTA III اولین بازی سه‎بعدی این سری بود، San Andreas محیط بازی را بسیار گسترده‎تر کرد، GTA IV گرافیکی جدید را در این سری پی‎ریزی کرد و GTA V همه قابلیت‎ها را بهبود بخشید و بهترین تجربه ممکن را برای طرفداران این سری رقم زد. حال دیگر نوبت GTA VI است تا با دستی پر پا به میدان بگذارد و باز هم نشان دهد که این سری هنوز حرفی برای گفتن دارد.

و داشتن ویژگی های همچون:

  • اضافه شدن شهر لندن
  • اضافه‎شدنِ قابلیت تخریب به بازی
  • بازی کردن در نقش پلیس
  • اضافه‎شدنِ یک شخصیت زن به بازی

که امکان دارد باعث شود این بازی محبوب تر و دوست داشتنی تر شود.

زمان انتشار بازی GTA VI

GTA VI

همان طور که قبلا هم گفتیم یکی از ویژگی‌هایی که بازی‌های راکستار خصوصا جی‌تی‌ای را انقدر با ارزش و محبوب می‌کند آن است که دیر به دیر نسخه‌های جدید را عرضه می‌کند. راکستار هرچند سال یکبار نسخه‌ایی از سری محبوب جی‌تی‌ای را عرضه می‌کند.

با توجه به فاصله زمانی میان نسخه‌های قبلی انتظار می‌رود GTA VI در سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷-۱۳۹۶) عرضه شود. البته احتمالا اینبار دیگر خبری از کنسول‌های نسل هفتم نخواهد بود و این بازی فقط برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های ویندوزی ارائه خواهد شد.

تریلر بازی GTA VI

تریلر منتشر شده از بازی GTA VI که نوید بخش یک بازی با کیفیت فوق العاده است که بقول معروف گفتنی خوراک گیمر ها میباشد.

نمایش بیشتر

kamran motesadi

من بر این باور هستم آنچه بیش از نیمی از کارآفرینان موفق را از غیر موفق ها جدا می نماید پشتکار خالص است.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
بستن