دانلود سروش پیام رسان ایرانی برای اندروید ۱٫۲٫۹ Soroush Messenger

بیش تر از این حرفا کاربر فعال داره

Soroush Messenger مسنجر سروش نام پیام رسان جدید و بسیار عالی برای گوشی های اندروید می باشد که می تواند یک جایگزین ایرانی ، قدرتمند و البته با سرعت بسیار بالا برای پیام رسان های فعالی نظیر تلگرام باشد ، همانند سایر مسنجر توسطمسنجر سروش قابلیت ایجاد کانال همانند تلگرام را خواهید داشت و بر خلاف تلگرام قابلیت ایجاد کانال های دو طرفه نیز مهیا می باشد که با این قابلیت توانایی شریک کردن کاربران کانال در ارسال مطالب نیز وجود دارد ، قابلیت ایجاد مسابقات و نظرسنجی ها از دیگر امکانات پیام رسان ایرانی سروش می باشد.

می توانید کانال خصوصی ایجاد کنید و فقط افرادی که تعیین می کنید در کانال شما حضور داشته باشند ، قابلیت ایجاد ربات ها از دیگر سروش می باشد که می توانید کارهای سازمانی خودتان را به ربات بسپارید ، توانایی دسته بندی و جستجو در داخل کانال ها بر اساس موضوع و بازدید از دیگر امکانات این مسنجر فوق العاده ایرانی می باشد. توانایی لایک کردن محتوا ، ایجاد مدیر برای کانال ها و اشتراک گذاری محتوا از قابلیت های دیگر این پیام رسان می باشد. همچنین قادر به ارسال هر نوع فایلی به دوست خودتان خواهید بود و قابلیت ایجاد گفتگوی دو نفره و یا ایجاد گروه های گفتگو از قابلیت های دیگر سروش می باشد ، استیکر های متعدد و ویژهای در سروش وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کرده و لذت ببرید ! مسنجر سروش سرعت بالایی در تبادل اطلاعات دارد و همچنین دارای امنیت بالایی در ارسال اطلاعات می باشد.

قابلیت های مسنجر ایرانی Soroush Messenger سروش :

 

– قابلیت ایجاد گروه های گفتگو با قابلیت های مختلف

– توانایی چت دو نفره با دوستان خود

– تونایی ضبط صدا و و ارسال آن برای دوستان

– قابلیت ایجاد کانال دو طرفه و یک طرفه

– توانایی ایجاد نظرسنجی و مسابقات

– توانایی ایجاد کانال های خصوصی

– توانایی ارسال فایل با هر فرمتی به دوستان

– قابلیت ایجاد ربات با سرویس دهی در موضوعات مختلف

– قابلیت لایک پست های دوستان

– قابلیت اشتراک گذاری پست های ارسالی دوستان در کانال ، گروه ها و …

– تونایی ایجاد چند ادمین برای کانال

– قابلیت یپام گروهی به دوستان

– دارای استیکرهای مختلف و جذاب

– سرعت و امنیت بالای نرم افزار

– دسته بندی کانال های ایجاد شده

– تماس صوتی با دوستان

و …

نویسنده مطلب: kamran motesadi

اگر کسی کیف پولش را بر سرش خالی کند، هیچ کسی نمی‌تواند آن را از او دور کند. سرمایه‌گذاری برای دانش بهترین بهره را به همراه دارد.